Haber

Babası ölen çocuk açlık ve susuzluktan öldü

İngiltere’de okuyanların kanını donduran bir olay yaşandı. Lincolnshire’da yaşayan 60 yaşındaki Kenneth Battersby ve 2 yaşındaki oğlu Bronson Battersby, evlerinde ölü bulundu.

60 yaşındaki babanın cansız bedeninin bulunmasından 14 gün önce kalp krizinden hayatını kaybettiği belirtilirken, küçük çocuğun ise açlık ve susuzluktan öldüğü bildirildi.

İkilinin cansız bedenleri sosyal hizmetler görevlileri tarafından yan yana yatarken bulundu.

ANNE VE BABA FARKLIYDI: OĞLUMU BANA VERMİŞ OLSAlardı BU OLMAZDI

The Sun’a konuşan 43 yaşındaki anne Sarah Piesse şunları söyledi: “Bunun olduğuna hâlâ inanmıyorum. Otopsi sonuçlarını aldım. Bronson babası öldüğü için açlıktan öldü. Benimle olmasına izin verselerdi durum böyle olmazdı.”söz konusu.

Anne Piesse, oğlunun ölüm haberini aldıktan sonra cansız bedeni teşhis etmek için hastaneye gittiğini söyledi. “Ona bakamadım bile. Çok uzun zamandır yerde ölü yatıyordu. Ona sadece dokunabildim. O anda kalbimden bir parçanın koptuğunu hissettim.”dedi.

Öte yandan yaşanan korkunç olayın ardından açıklama yapan yetkililer, sosyal hizmet uzmanının 27 Aralık’ta baba Battersby ile iletişime geçerek 2 Ocak’ta bir ziyaret ayarladığını söyledi. Kapıyı çaldıklarında yanıt gelmedi ve 4 Ocak’taki ikinci habersiz ziyaret de yanıtsız kaldı. Günler sonra, 9 Ocak’ta toplum çalışanı, baba Battersby ve oğlunun öldüğü eve girmeyi başardı.

incirliova-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu